Hakkımızda

Pamuklar Tekstil A.Ş., 1960’lı yıllarda kurulan ve adını soyadı olarak alan bir aile şirketidir. Yıllar geçtikçe, şirket kalite, değer ve güven birleşimiyle iyi bir üne kavuşmuştur.
Pamuklar, ev tekstili sektöründeki tecrübesiyle üçüncü nesil aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
Pamuklar, dünyaca tanınan Zorlu Ev Tekstili grubunun Taç Markasının distribütörüdür. Ayrıca Kristal, Pierre Cardin ve Sesli gibi diğer markaların bayiliğini de sürdürmektedir.
Şirketin ana ürünleri nevresimler, yastık kılıfları, yatak örtüleri, havlular, yorganlar, nevresim takımları ve battaniyelerdir.
Tüm bunlara ek olarak, Pamuklar, LALIDYA ve COTTONLUX olan kendi markaları ile ev tekstili sektöründe hizmet vermektedir.
Ve uzman tasarım ekibiyle yüksek kaliteli ürünler üretmekte ve ev tekstili sektöründeki varlığını sürdürmektedir.
Pamuklar Tekstil otel, yatakhane, hastane, restoran ve endüstriyel yapılar için istenen ebat, tasarım ve kalitede ürün üretim kapasitesine sahiptir.
Ayrıca firmaların logosu ve etiketi ile de üretim yapılabilmektedir.
Dünya çapında 16 ülke ihracat hacmine sahip olan Pamuklar Şirketi, Hobi ve Marie Claire markalarının Balkan ülkelerinde distribütörüdür.
Profesyonel satış ekibi ile; PAMUKLAR, müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası hizmet vermektedir; dekorasyon, promosyon ürünü analizleri,
kampanya önerileri ve proje bazlı mağaza konsept uygulamaları gibi.